Skelbiamas poezijos konkursas

lango pilka ir niūru, o širdis kažko gražaus geidžia? Dažnas mūsų traukia iš lentynos knygąO jei visos perskaitytos? Bibliotekos sunkiai pasiekiamos, o taip norėtųsi įkvėpti bibliotekos oro,tirštonuo žinių ir knygose sukauptos patirties. Po to jaukiai peržvelgti keletą knygų ir surasti tą, kurią DABAR norėtųsi pasiskaityti. Karantinas. Vizito bibliotekoje dar reikės palaukti... Todėl kol kas skelbiame Poezijos konkursą  Biblioteka – minties šventykla,skirtą Vilniaus universiteto bibliotekos 450-osioms įkūrimo metinėms paminėti.

Konkurse kviečiame dalyvauti visus, ieškančius poezijoje gyvenimo džiaugsmo!

• Kūriniai gali būti teikiami lietuvių, lenkų bei rusų kalbomis.

Konkurso rezultatai bus paskelbti š. m. gruodžio 18 d. 16.00 val. VU bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejuje (Vilnius, Bernardinų g. 11) ARBA (jei karantinas bus pratęstas) spaudoje ir internete.

Konkurso laureatai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Konkurso organizatoriai:

VUB Adomo Mickevičiaus muziejus

VU Polonistikos centras

VU Muziejus

Nuotraukoje Adomo Mickevičiaus poemos "Gražina" rankraščio faksimilė

126882469 3231458446983082 2655295880797894613 o

VU archtektūrinis ansamblis laikinai uždaromas

Atsižvelgdami į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo, į Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį turistų ir jų grupių laikinai nepriimame. Situacijai pasikeitus – informuosime.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Naujoji VU kiemelių lankymo tvarka

Informuojame pie naują Vilniaus universiteto architektūrinio ansamblio lankymo tvarką. Nemokamai Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį, išskyrus šv. Jonų bažnyčios varpinę, lanko:  visi savarankiškai lankantys svečiai; Lietuvos Respublikos muziejų darbuotojai;  Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai;  vaikai iki 7 metų;  negalią turintys lankytojai;  Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir Lietuvos mokyklų moksleivių organizuotos grupės ir organizuotų lankytojų grupių vadovai, grupes po ansamblį lydintys gidai.
     Mokamai Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį lanko gidų, turizmo agentūrų ir kitų įmonių organizuoti lankytojai.
     Primename, kad organizuotiems lankytojams įėjimas į Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį yra iš Universiteto gatvės pusės (Universiteto g. 7). Kasos darbo laikas: pirmadieniais–šeštadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val.

VU architektūrinio ansamblio lankymo apribojimai

Atsižvelgdami į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, informuojame apie naujas Vilniaus universiteto architektūrinio ansamblio lankymo taisykles:

• Dėvėkite apsaugines kaukes;
  • Laikykitės saugaus atstumo;
  • Dezinfekuokite rankas;
  • Vaikščiokite po architektūrinį ansamblį su savo šeimos nariais arba nedidelėmis grupėmis (iki 5 žmonių);
  • Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo;
  • Jei jaučiatės blogai, likite namuose.

Lankymo ribojimai

Mieli lankytojai,
apgailestaujame, bet dėl COVID-19 grėsmės, į Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį turistų grupių laikinai nepriimame. Pasikeitus situacijai – informuosime.

Dėkojame už supratingumą.