Naujoji VU kiemelių lankymo tvarka

Informuojame pie naują Vilniaus universiteto architektūrinio ansamblio lankymo tvarką. Nemokamai Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį, išskyrus šv. Jonų bažnyčios varpinę, lanko:  visi savarankiškai lankantys svečiai; Lietuvos Respublikos muziejų darbuotojai;  Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai;  vaikai iki 7 metų;  negalią turintys lankytojai;  Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir Lietuvos mokyklų moksleivių organizuotos grupės ir organizuotų lankytojų grupių vadovai, grupes po ansamblį lydintys gidai.
     Mokamai Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį lanko gidų, turizmo agentūrų ir kitų įmonių organizuoti lankytojai.
     Primename, kad organizuotiems lankytojams įėjimas į Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį yra iš Universiteto gatvės pusės (Universiteto g. 7). Kasos darbo laikas: pirmadieniais–šeštadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val.