Skelbiamas poezijos konkursas

lango pilka ir niūru, o širdis kažko gražaus geidžia? Dažnas mūsų traukia iš lentynos knygąO jei visos perskaitytos? Bibliotekos sunkiai pasiekiamos, o taip norėtųsi įkvėpti bibliotekos oro,tirštonuo žinių ir knygose sukauptos patirties. Po to jaukiai peržvelgti keletą knygų ir surasti tą, kurią DABAR norėtųsi pasiskaityti. Karantinas. Vizito bibliotekoje dar reikės palaukti... Todėl kol kas skelbiame Poezijos konkursą  Biblioteka – minties šventykla,skirtą Vilniaus universiteto bibliotekos 450-osioms įkūrimo metinėms paminėti.

Konkurse kviečiame dalyvauti visus, ieškančius poezijoje gyvenimo džiaugsmo!

• Kūriniai gali būti teikiami lietuvių, lenkų bei rusų kalbomis.

Konkurso rezultatai bus paskelbti š. m. gruodžio 18 d. 16.00 val. VU bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejuje (Vilnius, Bernardinų g. 11) ARBA (jei karantinas bus pratęstas) spaudoje ir internete.

Konkurso laureatai bus apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Konkurso organizatoriai:

VUB Adomo Mickevičiaus muziejus