Muziejaus darbo laikas švenčių metų

thumbnail IMG 6910

Pranešame, kad šių metų gruodžio 24 – 26 d. Vilniaus universiteto muziejus ir Adomo Mickevičiaus muziejus nedirbs. Pavieniai lankytojai šiomis dienomis galės aplankyti VU kiemelius ir Šv. Jonų bažnyčią nuo 9:00 iki 15:00 valandomis.

Tiek pavienių lankytojų, tiek organizuotų grupių (būtina registracija) laukiame atvykstant gruodžio 27 – 30 d. įprastomis VU muziejaus ir A. Mickevičiaus muziejaus darbo valandomis.

Gruodžio 31 d. lankytojai ir organizuotos grupės (būtina registracija) Vilniaus universiteto ansamblyje bus priimamos nuo 9:00 iki 14:00. Adomo Mickevičiaus muziejus gruodžio 31 d. nedirbs.

Sausio 1 d. Vilniaus universiteto muziejus ir A. Mickevičiaus muziejus nedirbs.

Muziejaus nedarbo dienos

Pranešame, kad spalio 31 d., lapkričio 1 ir 2 d. Vilniaus universiteto muziejus nedirbs, t. y. Šv. Jonų bažnyčios varpinė ir Adomo Mickevičiaus muziejus. Šiomis dienomis lankytojams bus prieinami tik Vilniaus universiteto Didysis, Observatorijos ir K. Sirvydo kiemai. Šv. Jonų bažnyčia bus atidaryta tik vakarinėms mišioms.

Taip pat pranešame, kad spalio paskutinė savaitė yra Šv. Jonų bažnyčios varpinės darbo sezono pabaiga. Apsilankyti varpinėje galite iki spalio 30 d. (imtinai). Naujasis sezonas startuos balandžio mėnesį.

Apie VU muziejaus veiklas naujienas skelbsime Muziejaus puslapyje ir Facebook. Iki greitų susitikimų!

Konkurs Poetycki „Miej serce, patrzaj w serce”

W czerwcu 1822 r. w drukarni Józefa Zawadzkiego w Wilnie wydrukowano I tom „Poezyj” Adama Mickiewicza. Wydanie tej książki stało się początkiem epoki romantyzmu w Polsce i na Litwie. Aby podkreślić wagę tego wydarzenia zapraszamy do udziału w Konkursie Poetyckim

„Miej serce, patrzaj w serce!”,

poświęcony upamiętnieniu 200. rocznicy wydania I tomu „Poezyj” Adama Mickiewicza.

Konkurs jest skierowany do każdego, kto w poezji odnajduje radość życia!

Warunki konkursu:

• Przyjmujemy prace pisane w jęz. litewskim, polskim, rosyjskim oraz ukraińskim.
  • Objętość pracy – do jednej strony wydruku komputerowego.
  • Gatunek poetycki oraz temat pracy – dowolne.

Prace przyjmowane są do 18 listopada 2022 roku. Prace prosimy przysyłać na adres: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Uczestników prosimy o podanie następującej informacji:

• imię, nazwisko;
  • wiek;
  • numer telefonu;

Wyniki konkursu będą ogłoszone

14 grudnia 2022 roku o godz. 16.00

w Muzeum Adama Mickiewicza

(Vilnius, Bernardinų g. 11).

Zwycięzcom zostaną wręczone dyplomy oraz upominki.

Informacja dodatkowa:

tel.: (8 5) 279 18 79

• imię, nazwisko;

Поетичний конкурс "Майте серце, загляньте в своє серце"

У червні 1822 року у Вільнюсі в друкарні Йозефа Завадського вийшов друком перший том " Поезій" Адама Міцкевича. Видання цієї книги ознаменувало початок епохи романтизму в Польщі та Литві. Щоб підкреслити важливість цієї події, запрошуємо Вас взяти участь у поетичному конкурсі

"Майте серце, загляньте в своє серце",

з нагоди відзначення 200-річчя виходу у світ першого тому "Поезій" Адама Міцкевича.

Конкурс відкритий для всіх, хто знаходить радість життя в поезії!

Умови проведення конкурсу:

• Роботи можна подавати литовською, польською, російською та українською мовами.
  • Обсяг конкурсних робіт не повинен перевищувати однієї сторінки.
  • Жанр і тематика поезії обирається авторами самостійно.

Заявки можна надсилати до 18 листопада 2022 року на електронну адресу: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Просимо уточнити склад учасників:

• ім'я, прізвище;
  • вік;
  • номер телефону;
  • адреса електронної пошти.

Учасник Конкурсу (або його повнолітній представник, якщо Учасник є неповнолітнім) погоджується та не має жодних претензій щодо публічного показу та публікації фотографій та творів Учасника у відкритому доступі.

Результати конкурсу будуть оголошені

14 грудня ц.р. о 16.00.

у Музеї Адама Міцкевича

(м. Вільнюс, вул. Бернардіну, 11).

Переможці будуть нагороджені подяками та пам'ятними подарунками.

Додаткова інформація:

Тел: (8 5) 279 18 79

Poezijos konkursas „Širdį turėk, žvelk į širdį“

1822 metų birželio mėnesį Vilniuje Juozapo Zavadskio spaustuvėje buvo išspausdintas Adomo Mickevičiaus I „Poezijų“ tomas. Šios knygos išleidimas tapo romantizmo epochos pradžia Lenkijoje ir Lietuvoje. Norėdami pabrėžti šio įvykio svarbą kviečiame dalyvauti poezijos konkurse

Širdį turėk, žvelk į širdį“,

skirtą 200-osioms Adomo Mickevičiaus I „Poezijų“ tomo išleisimo metinėms paminėti.

Konkursas atviras kiekvienam randančiam poezijoje gyvenimo džiaugsmą!

• Kūriniai gali būti teikiami lietuvių, lenkų, rusų bei ukrainiečių kalbomis.
  • Konkursinio darbo apimtis – iki vieno puslapio.
  • Poezijos žanrą ir tematiką pasirenka patys autoriai.

Kūrinius galima siųsti iki 2022 m. lapkričio 18 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dalyvių prašome nurodyti:

• vardą, pavardę;
  • amžių;
  • telefono numerį;
  • el. pašto adresą.

Konkurso dalyvis (ar jo atstovas - suaugęs asmuo, kai dalyvis nepilnametis) sutinka ir neturi pretenzijų dėl dalyvio nuotraukų ir kūrinių, viešo skelbimo ir publikavimo viešojoje erdvėje.

Konkurso rezultatai bus paskelbti

š. m. gruodžio 14 d. 16.00 val.

Adomo Mickevičiaus muziejuje

(Vilnius, Bernardinų g. 11).

Konkurso laureatai bus apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Papildoma informacija:

tel.: (8 5) 279 18 79