[LT]

poezijos konkursas

1823 m. Juozapo Zavadskio spaustuvėje Vilniuje buvo išleista nedidelė knygelė. Tai buvo antrasis Adomo Mickevičiaus „Poezijos“ tomas, kurį, be II bei IV „Vėlinių“ dalių, sudarė „Gražina. Lietuvių sakmė“

Norėdami paminėti Adomo Mickevičiaus poemos „Gražina“ 200-ąsias išleidimo metines kviečiame dalyvauti poezijos konkurse “Graži ir karinga - Gražina”.

Konkursas atviras kiekvienam randančiam poezijoje gyvenimo džiaugsmą.

• Kūriniai gali būti teikiami lietuvių ir lenkų kalbomis.
  • Konkursinio darbo apimtis – iki vieno puslapio.
  • Poezijos žanrą ir tematiką pasirenka patys autoriai. Ypač laukiami kūriniai, susiję su Adomo Mickevičiaus Gražina.

Kūrinius siųsti iki 2023 m. lapkričio 20 d. el. paštu:

Dalyvius prašome nurodyti:

• vardą, pavardę;
  • amžių;
  • telefono numerį;
  • pašto adresą.

Konkurso dalyvis (ar jo atstovas - suaugęs asmuo, kai dalyvis nepilnametis) sutinka ir neturi pretenzijų dėl dalyvio nuotraukų ir kūrinių, viešo skelbimo ir publikavimo viešojoje erdvėje.

Konkurso rezultatai bus paskelbti š. m. gruodžio 20 d. 16.00 val. Adomo Mickevičiaus muziejuje (Vilnius, Bernardinų g. 11).

Konkurso laureatai bus apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Papildoma informacija:

tel.: (8 5) 279 18 79 arba el. paštu:

Organizatoriai:

Vilniaus universiteto muziejus

Vilniaus universiteto Polonistikos centras

Konkurs poetycki

W 1823 r. w drukarni Józefa Zawadzkiego w Wilnie ukazała się nieduża książeczka. Był to „Poezyj Adama Mickiewicza” II tom, w którego skład, oprócz „Dziadów” części II i IV, weszła „Grażyna. Powieść litewska”.

Z okazji 200. rocznicy wydania poematu Adama Mickiewicza „Grażyna” zapraszamy do udziału w Konkursie Poetyckim “Piękna i waleczna - Grażyna”

Konkurs jest skierowany do każdego, kto w poezji odnajduje radość życia.

Warunki konkursu:

• Przyjmujemy prace pisane w jęz. litewskim i polskim.
  • Objętość pracy – do jednej strony wydruku komputerowego.
  • Gatunek poetycki oraz temat pracy – dowolne. Szczególnie mile będą widziane prace poświęcone Grażynie Adama Mickiewicza.

Prace przyjmowane są do 20 listopada 2023 roku. Prace prosimy przysyłać na adres:

Uczestników prosimy o podanie następującej informacji:

• imię, nazwisko;
  • wiek;
  • numer telefonu;

Wyniki konkursu będą ogłoszone 20 grudnia 2023 roku o godz. 16.00 w Muzeum Adama Mickiewicza (Vilnius, Bernardinų g. 11). Zwycięzcom zostaną wręczone dyplomy oraz upominki.

Biorąc udział w Konkursie, uczestnik (lub jego przedstawiciel – osoba pełnoletnia, gdy uczestnik jest osobą niepełnoletnią) wyraża zgodę na publikowanie utworów i zdjęć uczestnika w przestrzeni publicznej.

Informacja dodatkowa:

tel.: (8 5) 279 18 79 lub przez e-mail