Sidebar

Pradžia: 2024-06-15 12:00
Pabaiga: 2024-06-15 13:30

Muzika VU 1 1

Nors Vilniaus universitetas neretai įvardijamas kaip aukštojo mokslo motina maitintoja, tačiau per amžius besivystantį universitetą taip pat lydėjo gili kultūrinė gija, menas, o kartu ir muzika. Kaip ir kokiais būdais muzika susijusi su Vilniaus universitetu jau nuo pat Jėzuitų kolegijos įsteigimo iki šių dienų? Vilniaus universiteto muziejaus lankytojus sužinoti kviečiame ekskursijoje „Muzika Vilniaus universitete“.

Vaikščiodami po Vilniaus universiteto centrinius rūmus prisiliesime prie pirmųjų akademinio teatro spektaklių Teatro salėje, vargoninės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje, XIX a. muzikos disciplinos universitete mažojoje auloje. Kartu, nepraleisime progos Šv. Jonų bažnyčios varpinėje artimiau susipažinti su šiuolaikine muzika bei išklausyti vieno ryškiausių šių dienų japonų kompozitoriaus Toshio Hosokawa, universitetui dovanoto kūrinio „Invisible angels“ (liet. „Nematomi angelai“), kurio pasaulinė premjera nuskambėjo 2023 m. įvietintos muzikos festivalio „Muzika erdvėje“ Vilniaus 700 metų jubiliejui skirto renginių ciklo „Muzika Vilniui“ metu. Plačiau apie kūrinį skaitykite čia.

Ekskursija vyks dalinai lauke!

REGISTRACIJA.

Data ir laikas:

Birželio 15 d. 12:00

Trukmė: iki 1,5 val.

Susitikimo vieta: Šv. Jono g. 12 (Šv. Jonų bažnyčios Varpinės kasa)

Ekskursijos kaina (vienam asmeniui):

  • Suaugusiesiems  - 8 Eur
  • Senjorams ir asmenims, turintiems POLA kortelę  - 4 Eur
  • Studentams ir moksleiviams - 2 Eur
  • Ekskursija nemokama vaikams iki 7 metų, VU bendruomenės nariams ir VU studentams!

Tik šios ekskursijos metu pakilimas į Šv. Jonų bažnyčios varpinės apžvalgos aikštelę nemokamas.

Kadangi VU ansamblyje galimi ir kiti renginiai, muziejus pasilieka galimybę šiek tiek koreguoti maršrutą, atsižvelgiant į pasikeitusias aplinkybes. Ekskursijos dalyviai bus apie tai informuojami.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis:

Naujienos

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku